Hilary Duff Fan Clup
Hilary Duff Fan Clup
Hilary Duff Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff Fan Clup

Hilary Duff Fan Clup'a Hoşgeldiniz :) Buraya da bakın :) https://www.facebook.com/HilaryDuffFanClup

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ÖZLEM YILMAZ, SEVGİLİSİ BERKSAN’A 2 AY İŞKENCE ÇEKTİRMİŞ!... İŞTE YILMAZ’IN AÇIKLAMALARI!...

YazarMesaj
İrem *
ღ°•♥•°ღ Admin ღ°•♥•°ღ
ღ°•♥•°ღ Admin ღ°•♥•°ღ
İrem *

ÖZLEM YILMAZ, SEVGİLİSİ BERKSAN’A 2 AY İŞKENCE ÇEKTİRMİŞ!... İŞTE YILMAZ’IN AÇIKLAMALARI!... Empty
MesajKonu: ÖZLEM YILMAZ, SEVGİLİSİ BERKSAN’A 2 AY İŞKENCE ÇEKTİRMİŞ!... İŞTE YILMAZ’IN AÇIKLAMALARI!...   ÖZLEM YILMAZ, SEVGİLİSİ BERKSAN’A 2 AY İŞKENCE ÇEKTİRMİŞ!... İŞTE YILMAZ’IN AÇIKLAMALARI!... EmptySalı 21 Tem. 2009 - 14:42

İşte Özlem Yılmaz’ın Kelebek’teki röportajı!...

Berksan’la dizi çekimleri sırasında mı birbirinizden hoşlanmaya başladınız?
- Berksan’la aramızda ilk başlarda hiçbir şey yoktu. Hatta diziye başlarken, “Neden Berksan? Ne işi var Berksan’ın” deyip duruyordum. Çok büyük konuşmayacakmışsın! Berksan’ı tanıyınca baktım ki olduğu gibi bir insan. Çok sevdim onu... Ama arkadaş olarak. Çok eğleniyordum onunlayken çünkü...

İlk görüşte aşk olmadı yani...
- Hayır. Ben ıstanbul’a gelene kadar iki ay boyunca ona etmediğim işkence kalmadı. Çünkü hiç inandırıcı gelmiyordu. Bir de ben dizi aşklarına hiç inanmazdım.Gerçi Berksan’ın hal ve hareketleri her kızın isteyeceği gibiydi. O yüzden sonunda “Olursa olur, olmazsa olmaz” dedim, öyle başladık. İyi ki de başlamışım. Bir yıl oldu.

EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ

Evlenmeyi düşünüyor musunuz?
- Tabii ki düşünüyorum. Konuşmalarımızın içinde evlilik hep var ama ben sürekli “şunu da yapmam lazım” diyorum. Çünkü dizi film çok nankör bir iş. Bugün varsın, yarın yoksun. En basit örneği, sekiz ay boyunca boş kaldım. Annemle yaşadığım için durumun vahametini pek algılayamıyordum ama evlendiğiniz zaman daha zor olur.

Şimdi birlikte mi yaşıyorsunuz?
- Hayır, ben hâlâ annemin yanındayım.
http://hilaryfan-forumb-biz.yetkinforum.com

ÖZLEM YILMAZ, SEVGİLİSİ BERKSAN’A 2 AY İŞKENCE ÇEKTİRMİŞ!... İŞTE YILMAZ’IN AÇIKLAMALARI!...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ŞARKICI RIHANNA’YI DÖVEN SEVGİLİSİ CHRIS BROWN’A NASIL BİR CEZA VERİLDİ?